Plan lekcji

Plan lekcji na rok szkolny 2016/2017

Klasa 1 a wychowawca – mgr  Małgorzata Borys – Duś

Numer Godzina Ponidziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45 wych.fiz  inf|j.ang
j. polski wdż I sem
2. 8.50-9.35 j. polski j.ang.|inf. j.polski j.ang|j. niem. matematyka
3. 9.45-10.30 muzyka j.niem|j.niem geografia biologia geografia
4. 10.35-11.20 matematyka religia wych.fiz. matematyka chemia
5. 11.40-12.25 g.wych. wych. fiz. historia fizyka j.polski
6. 12.40-13.25 plastyka j. polski matematyka historia wych. fiz.
7. 13.30-14.15           |j.ang
 ZP  j.ang|
j. niem|j.ang  ZP
8. 14.20-15.05    ZP   religia   ZP
9. 15.10-15.55 wf(basen)

Klasa 2a wychowawca – mgr  Ewa Koniuszewska

Numer Godzina Ponidziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45  j.ang religia  historia wdż IIsem
2. 8.50-9.35 fizyka j.polski j.ang wych.fiz biologia
3. 9.45-10.30 wych.fiz. geografia matematyka matematyka j.polski
4. 10.35-11.20 j. polski historia matematyka chemia wych. fiz.
5. 11.40-12.25 g.wych. matematyka geografia j.polski matematyka
6. 12.40-13.25 informatyka biologia wych.fiz j.polski j.ang
7. 13.30-14.15 j. niem. ZP  j.niem religia  ZP
8. 14.20-15.05 ZP WOS  ZP
9. 15.10-15.55 wf (basen)

 

Klasa 2b wychowawca – mgr  Sabina Andres

Numer Godzina Ponidziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45 j.polski matematyka
2. 8.50-9.35 historia matematyka wych.fiz geografia
3. 9.45-10.30 wych.fiz chemia biologia j.ang historia
4. 10.35-11.20 j.ang j.niem j.polski biologia wych.fiz.
5. 11.40-12.25 fizyka WOS j.polski g.wych matematyka
6. 12.40-13.25 geografia j. polski wych.fiz j.niem religia
7. 13.30-14.15 matematyka j. angielski matematyka j.polski
8. 14.20-15.05  informatyka  wdż religia
9. 15.10-15.55  wf-basen

Klasa 2b wychowawca – mgr Katarzyna Bilik

Numer Godzina Ponidziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45 geografia matematyka chemia geografia
2. 8.50-9.35 j.polski matematyka biologia wych.fiz rew.
3. 9.45-10.30 wych.fiz j.ang biologia informatyka historia
4. 10.35-11.20 j.ang rew. j.polski j.ang wych.fiz
5. 11.40-12.25 fizyka WOS j.polski g.wych matematyka
6. 12.40-13.25 historia j.polski wych.fiz rew. religia
7. 13.30-14.15 matematyka rew. matematyka j.polski
8. 14.20-15.05  rew. rew. wdż religia
9. 15.10-15.55  wf-basen

Klasa 3a wychowawca – mgr   Anna Mazurkiewicz

Numer Godzina Ponidziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45 wdż matematyka fizyka chemia biologia
2. 8.50-9.35 EB fizyka j.polski matematyka historia
3. 9.45-10.30 wych.fiz religia historia WOS matematyka
4. 10.35-11.20 j.polski j.polski j.ang g.wych wych.fiz
5. 11.40-12.25 matematyka j.polski matematyka geografia j.ang
6. 12.40-13.25 j.niem j.ang wych.fiz j.polski religia
7. 13.30-14.15 ZA muzyka
8. 14.20-15.05 ZA  wych.fiz