Sukcesy uczniów

GRATULUJEMY WYSOKICH WYNIKÓW I WYRÓŻNIEŃ!!!

Rok szkolny 2014/2015

NAJWYŻSZE WYNIKI W NAUCE (klasyfikacja roczna)

  1. Michał Czernia
  2. Michał Janik
  3. Miłosz Rejman
  4. Gabriela Jakubowska
  5. Adrian Smoleń
  6. Sylwia Zając
  7. Bartosz Zięba

Rok szkolny 2013/2014

NAJWYŻSZE WYNIKI W NAUCE ( klasyfikacja roczna)

  1. Natalia Wiewiór – kl.3b
  2. Dominik Popowczak – kl. 3a
  3. Kinga Brzozowska – kl. 3b
  4. Gabriela Borucka – kl.3a
  5. Daniel Olbrecht – kl.3a
  6. Paulina Skrabucha – kl.3a
  7. Edyta Mendoń – kl.3a
  8. Dominika Drymajło – kl.3a
  9. Nikola Cupryś – kl. 3a
  10. Michał Czernia – kl.2a                                                                                                                                                                          STYPENDIUM MIASTA RZESZOWA ZA WYNIKI W NAUCE

1. Natalia Wiewiór

2. Dominik Popowczak

KONKURSY I TURNIEJE

    1. A właśnie że czytamy – konkurs czytelniczy –  Nikola Ruszała kl.2aI miejsce

2. Wojewódzki konkurs na prezentację multimedialną na temat walki z rakiem – Natalia Wiewiór, Nikola Cupryś –             wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim.

3. Mistrzostwa Rzeszowa w tenisie ziemnym – Natalia WiewiórI miejsce

 

Rok szkolny 2012/2013

NAJWYŻSZE WYNIKI W NAUCE (klasyfikacja roczna)

  1.  Paulina Drupka – kl. 1a
  2. Miłosz Rejman – kl. 1a
  3. Adrian Smoleń – kl. 1a
  4. Bartosz Zięba – kl. 1a
  5. Dominik Popowczak – kl. 2a
  6. Daniel Olbrecht – kl. 2a
  7. Natalia Wiewiór – kl. 2b
  8. Sandra Pejska – kl. 2b
  9. Gabriela Skalniak – kl. 2b
  10. Grzegorz Kocaj – kl. 3a
  11. Bartosz Haracz – kl. 3a
  12. Wojciech Siwiec – kl. 3a
  13. Kamila Nagaj – kl. 3b
  14. Anna Bęben – kl. 3b

STYPENDIUM MIASTA RZESZOWA ZA WYNIKI W NAUCE

  1. Dominik Popowczak – kl. 2a – średnia 5,46
  2. Natalia Wiewiór – kl. 2b – średnia 5,54
  3. Grzegorz Kocaj – kl. 3a – średnia 5,56

STYPENDIUM DYREKTORA SZKOŁY ZA WYNIKI W NAUCE

  1. Dominik Popowczak – kl. 2a – średnia 5,46
  2. Sandra Pejska – kl. 2b – średnia 5,54
  3. Natalia Wiewiór – kl. 2b – średnia 5,54
  4. Bartosz Haracz – kl. 3a – średnia 5,2
  5. Grzegorz Kocaj – kl. 3a – średnia 5,56

KONKURSY/ TURNIEJE

  1. „Mój pomysł na ilustrację do książki” (konkurs międzyszkolny) – Dominika DrymajłoI miejsce
  2. Indywidualne zawody/ LA chłopcówDaniel Michał –  I miejsce
  3. Tenis stołowy chłopców (drużynowy)V miejsce
  4. Indywidualne zawody LA/ pchnięcie kuląMichalina Sowa- III miejsce 
  5. Mistrzostwa Rzeszowa w LA:
  • Natalia Wiewiór- I miejsce/ bieg na 600 m.
  • Michał Daniel- II miejsce/ skok wzwyż
  • Paweł Czyż- II miejsce/ pchnięcie kulą

sukces4


Rok szkolny 2011/2012

NAJWYŻSZE WYNIKI W NAUCE (klasyfikacja roczna)

  1. Paweł  Czyż – kl. 1a
  2. Dominik Popowczak – kl. 1a
  3. Mateusz Przepióra – kl. 1a
  4. Ewa Siwiec – kl. 1a
  5. Paulina Skrabucha – kl. 1a
  6. Kinga Brzozowska – kl. 1b
  7. Kamil Kowal – kl. 1b
  8. Gabriela Skalniak – kl. 1b
  9. Natalia Wiewiór – kl. 1b
  10. Grzegorz Kocaj – kl. 2a
  11. Bartosz Haracz – kl. 2a
  12. Wojciech Siwiec – kl. 2a
  13. Kamila Nagaj – kl. 2b
  14. Natalia Data – kl. 3a
  15. Karolina Kida – kl. 3a
  16. Beata Kret – kl. 3a
  17. Michał Rogala – kl. 3a
  18. Klaudia Wisz – kl. 3a

 STYPENDIUM MIASTA RZESZOWA ZA WYNIKI W NAUCE

  1. Dominik Popowczak – kl. 1a – średnia 5,54
  2. Natalia Wiewiór – kl. 1b – średnia 5,62
  3. Grzegorz Kocaj – kl. 2a – średnia 5,5
  4. Karolina Kida – kl. 3a – średnia 5,56

 STYPENDIUM DYREKTORA SZKOŁY ZA WYNIKI W NAUCE

  1. Dominik Popowczak – kl. 1a – średnia 5,54
  2. Kinga Brzozowska – kl. 1b – średnia 5,23
  3. Gabriela Skalniak – kl. 1b – średnia 5,23
  4. Natalia Wiewiór – kl. 1b – średnia 5,62
  5. Grzegorz Kocaj – kl. 2a – średnia 5,5
  6. Bartosz Haracz – kl. 2a – średnia 5,25
  7. Karolina Kida – kl. 3a – średnia 5,56
  8. Beata  Kret – kl. 3a – średnia 5,31
  9. Michał Rogala – kl. 3a – średnia 5,81

KONKURSY/ TURNIEJE

  1. Biegi przełajowe – Natalia WiewiórIII miejsce w etapie miejskim; udział w etapie wojewódzkim
  2. Stypendium dla uczniów uzdolnionych w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych i technicznych kształcących się w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na terenie województwa podkarpackiegoDominik Popowczak z klasy Ia gimnazjum

sukces3


Rok szkolny 2010/2011

NAJWYŻSZE WYNIKI W NAUCE (klasyfikacja roczna)

  1.  Bartosz Haracz – kl. 1a
  2. Wojciech Siwiec – kl. 1a
  3. Grzegorz Kocaj – kl. 1a
  4. Beata Kret – kl. 2a
  5. Karolina Kida – kl. 2a
  6. Michał Rogala – kl. 2a
  7. Agnieszka Sobolewska kl. 3a
  8. Kinga Popowczak – kl. 3a
  9. Patrycja Paśko – kl. 3a
  10. Kamil Kwoka – kl. 3a
  11. Bartosz Korczyński – kl. 3a
  12. Kamil Dudek – kl. 3b

STYPENDIUM MIASTA RZESZOWA ZA WYNIKI W NAUCE

  1. Kamil Dudek – kl.3b – średnia 5,42
  2. Karolina Kida – kl. 2a – średnia 5,54
  3. Agnieszka Sobolewska – kl. 3a – średnia 5,5
  4. Kinga Popowczak – kl. 3a – średnia 5,64
  5. Patrycja Paśko – kl. 3a – średnia 5,5
  6. Bartosz Korczyński – kl. 3a – średnia 5,43
  7. Grzegorz Kocaj – kl. 1a – średnia 5,62

KONKURSY/ TURNIEJE

  1. Konkurs przedmiotowy z historii – Patryk Sikorafinalista etapu wojewódzkiego
  2. Konkurs języka niemieckiego – Agnieszka Sobolewskafinalistka etapu wojewódzkiego
  3. Podkarpacki Przegląd Gazetek SzkolnychII miejsce w województwie podkarpackim
  4. „Lider selektywnej zbiórki” – projekt dla woj. podkarpackiego – wyróżnienie w woj. podkarpackim
  5. „Przyroda – Twój przyjaciel” – konkurs wojewódzki organizowany przez LOP:
  • Michał RogalaI miejsce w województwie
  • Karolina KidaIII miejsce w województwie

sukce2